کاش من هم عبور تو را دیده بودم<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

کوچه های خراسان تو را می شناسند

 ...........

/ 65 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
...

اصلا من نمی دونم تو چرا اصرار داری هی بشینی و خودخوری کنی که الان در چه حاله و چیکار می کنه و چرا امروز ازش خبری نیست و چرا جواب فلان حرفمو فلان واژه داد و چرا لحن صحبتش در هنگام ادای فلان واژه اینطوری بوده و نکنه .. نکنه چی ؟ از دو راهی بدترم مگه احتمالی هست ؟

...

همیشه دنبال بهونه می گردی برای سبز شدن سر راه این موجود .. دستهات همیشه معجزه می کنن و واژه هات بی اختیار شعر می شن و تو این حالت رو دوست داری دو راهی اما تو رو وارد حالت جدیدی خواهد کرد

...

خوب نگاه کن .. یه جفت چشم قهوه ای تر و براق و یه مشت نوشته ی بی سر و ته چیزی بیشتر از این نبوده ام و حالا سر دو راهی رسیده ایم : اگر نسبت به این یه جفت چشم قهوه ای تر و براق و یه مشت نوشته احساس خوبی داشتی الان هم چیزی عوض نشده .. خوب نگاه کن هنوز هم یه جفت قهوه ای تر هستن با این تفاوت که حالا می شه با تریشون حتی وضو گرفت آخه چه چیزی تغییر کرده که تو هی دو راهی رو به رخم می کشی ؟ اصلا تو از هر کدوم از این دو راهی که می خوای برو من همین جا پیاده می شم و راهی که اومدیم رو بر می گردم .. من ترجیح می دم در خاطرات خودم زندگی کنم .. خداحافظ

...

اصلا فکر کن آدرسو اشتباه اومدی .. هر چند دلنشین ترین اشتباه زندگیت باشه اما هر چی که باشه اشتباهه .. خیلی راحت سر دو راهی که رسیدیم از هم جدا می شیم : بلیط که داری نه ؟ آهان یادم رفت .. من باید پیاده بشم ..

يگانه « خواب گريز »

سلام ... چقدر با ديدن دوباره و دوباره اين خونه‌هاي شايد مجازي، دلم مي‌خواد هر چه زودتر حقيقي‌هاشون رو هم ببينم .. به مريم هم اينو گفتم .. كه اگه مثل من دعا نمي‌كني كه چنين روزي زود برسه، ديگه حداقل دعا نكن كه هيچ وقت نرسه! باشه؟! خوب باش .. همين ..

آقا طیب

دلم برات تنگه رفيق.يادی زما نميکنی.عمرن بروز شی.

مهدي

سلام . گفتم کامتی بزارم و حرفی و حديثی ولی دبدم تو اينهمه کامت . کامتنم گم می شه ! خوش باشی ... به روزم .. وقت کرديد سر بزنيد .

younas

سلام بانو .. عکس محشری بود .. باز دلتنگ شديم ..

Naghmeh

مهمان خدا شده ای و دلت نمی آيد ميزبانمان باشی؟!

انار خاتون

مخور غم.... مخور غم نگارا....... نفيس دلتنگ چشمای نديدتم....... عمه نفيس ما را درياب....... يا علی